Futro sztuczne wykonane z wysokiej jakości dzianiny futerkowej typu norka. Całość futerka została wykończona delikatną podszewką. Futro zapinane na zgrabnie ukryte zapięcia - keski. Futerko jest taliowane, dzięki czemu podkreśla kobiece kształty. Jakość wykonania oraz ponadczasowy krój sprawi, że ten model zagości u Was na dłużej niż jeden sezon.
Futerko damskie - opis szczegółowy:
Kurtka futrzana o długości 60 cm ze stójką wykończoną królikiem naturalnym i dwoma bocznymi kieszeniami . Ze względu na specyfikację materiału należy czyścić chemicznie.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo futerka w rozmiarze między 34-44. Jednak każde zamówienie traktujemy indywidualnie, Twoje futerko dopasujemy do wymiarów podanych w ostatnim etapie zamówienia.
Podaj numer zamówienia oraz adres e-mail użyty podczas składania zamówienia.
Znajdziesz go w e-mailu potwierdzającym zamówienie.
Zaznacz produkty, od których chcesz odstąpić.
Uwaga: Klikając „Potwierdź odstąpienie od umowy” składasz prawnie wiążące oświadczenie o odstąpieniu od umowy zgodnie z Dyrektywą UE 2023/2673. Na podany adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie z datą i godziną złożenia oświadczenia.
✓
Oświadczenie zostało złożone
Twoje oświadczenie o odstąpieniu od umowy zostało zarejestrowane. Potwierdzenie z datą i godziną zostało wysłane na podany adres e-mail.